logo

Radio Televizioni 4 Plus - pjese e Galactic Group

Degjo Radion On Line
Programi: TOP CHARTS UK


Hyrje | Rreth nesh | Kontakt | Kerko

LUSHNJA- PARTIZANI 0-0

03/10/2017 07:04 Gazetar: MIRANDA SHEHU


Partizani thellon krizën, barazon me Lushnjen dhe mbetet në fund

Partizani vijon duke dhuruar paraqitje të dobëta duke mos arritur të gjejë golin e për pasojë fitoren në javën e 4-rt të Supërligës kundër Lushnjës. Në takimin e luajtur në “Selman Starmasi” të kuqtë kanë ndarë pikët me miqtë pasi 90-të minutat kanë përfunduar me rezultatin 0-0.15 herë kampionët e vendit pavarësisht se në minutat e fundit goditën dy herë shtyllën, bënë shumë pak për të fituar takimin. Në një sfidë si kjo e sotmja ky fitorja ishte detyrim, Partizani konformon krizën që e ka mbërthyer duke regjistruar 0 gola pas 4 javësh kampionat.Ky barazimin mund të rrezikojë edhe pankinën e trajnerit italian Mark luliano pasi të kuqtë renditen të fundit me 2 pikë, po aq sa Lushnja
Emri  
E-Mail    
Komenti  
 

Komente

Lajme te Ngjashme